Dobra praca

Praca | Blog

Szkolenia przyszłych pracowników

without comments

Dekra szkoleniaDekra szkolenia pracownicze znacznie zwiększają możliwości i kompetencje osób zatrudnionych lub szukających zatrudnienia. Prawidłowo przeprowadzone dają szerokie spektrum rozwoju dla kursanta.
Z kolei uczestnictwo w szkoleniu organizowanym przez zakład pracy umożliwia podwyższenie kwalifikacji pracownika. Dzięki temu pracuje on zdecydowanie wydajniej, a tym samym wzrasta pozycja rynkowa pracodawcy.

Czy szkolenia są dla każdego?

Zdecydowanie tak! Niezależnie, czy są one prowadzone w kierunku poszukiwania pracy i przekwalifikowania pracownika, przynoszą wymierną korzyść obu stronom. Osoba odbywająca szkolenie czuje się zmotywowana i zachęcona do dalszego działania. Wzrasta poczucie pewności i chęć podjęcia pracy w zakresie, którego dotyczy szkolenie.
Z kolei pracodawca, który dba o podnoszenie kwalifikacji swojego zespołu, jest lepiej odbierany na rynku pracy i zatrudnienia. Inwestycja zarówno w pracownika, jak i w lepszą obsługę zakładu pracy to kapitał który procentuje.
Co do osób, które straciły etat i znajdują się w sytuacji , kiedy pracy przyszło im szukać. Zgłoszenie chęci i odbycie udziału w organizowanych szkoleniach, na pewno podniesie ich atrakcyjność w późniejszym poszukiwaniu odpowiedniego zatrudnienia.

Written by dobrapraca

Sierpień 6th, 2018 at 11:56 am

Posted in praca